Szkolenia

Szczegółowe terminy otwartych szkoleń organizowanych przez firmę SAPEL już wkrótce.

Ciągły rozwój firmy oraz dynamiczny skok technologiczny, jeśli chodzi o rozwiązania stosowane w urządzeniach takich jak detektory gazu stał się bezpośrednim powodem (impulsem) do wprowadzenia do naszej oferty SZKOLEŃ, które prowadzone są w większości przypadków – bezpłatnie. Kształcenie specjalistów z branży instalacyjnej jest jednym z priorytetowych działań firmy. Świadczenie profesjonalnych usług, doradztwo, sprzedaż oraz montaż i obsługa serwisowa urządzeń (systemów) do detekcji gazów wymaga ciągłego doskonalenia umiejętności współpracujących z nami podmiotów.
 
Oferta szkoleniowa firmy SAPEL obejmuje szeroki program zajęć z zakresu instalacji, uruchamiania i serwisowania urządzeń (systemów) detekcji gazów. Zdobyta wiedza i nabycie odpowiedniego doświadczenia są podstawą partnerskiej współpracy szerokiej grupy instalatorów z naszą firmą. Prowadzone przez nas szkolenia przybierają różną formę, uzależnione są m.in. od wymagań Klienta. Prowadzimy kursy i szkolenia stacjonarne (w naszej firmie) jak i wyjazdowe (w siedzibie Klienta). Szkolenia podzielone są na bloki, aby umożliwić słuchaczom stopniowe zdobywanie wiedzy i zyskiwanie nowych doświadczeń.
 
Oferta szkoleniowa, którą kierujemy do osób zainteresowanych tematyką detekcji gazów stanowi bardzo ważny element profesjonalnej oraz partnerskiej współpracy, dlatego też dbamy o możliwie najwyższy poziom naszych spotkań. Dzięki doświadczonemu zespołowi szkoleniowców (praktyków), kompletnie wyposażonej sali dydaktycznej i optymalnie ułożonemu programowi, czas poświęcony na szkolenie jest wykorzystany w najlepszy sposób. 
 
Prowadzone zajęcia odbywają się w specjalnie dobranych grupach i obejmują zajęcia teoretyczne i praktyczne. Taka forma spotkań daje gwarancję zdobycia pełnej wiedzy na temat urządzeń przeznaczonych do detekcji gazów. Na wstępie kursanci otrzymują bezpłatnie komplet materiałów informacyjno-technicznych, które można wykorzystać podczas szkoleń, jak i w pracy zawodowej.